نحوه انتخاب عینک آفتابی راست

پنجشنبه 21 ارديبهشت 1396
11:08
colette
عینک آفتابی یک آیتم لوازم جانبی ضروری برای استفاده روزمره بلکه برای ورزش و فعالیت های تخصصی می باشد. عینک آفتابی از اشعه UV مضر، که حتی زمانی که هوا ابری است محافظت از چشم ها؛ همین دلیل است که استفاده از عینک آفتابی در همه زمان ها خارج و در حالی که رانندگی یک مفهوم مهم به خاطر داشته باشید. هنگام خرید عینک آفتابی، شما ممکن است تعجب کنید که چه نوع عینک آفتابی بهترین کت و شلوار شما و که بهترین ها را برای چشمان شما هستند. چند راه به در مورد انتخاب بهترین نوع عینک آفتابی به طوری که چشم خود را به درستی محافظت شده و شما راحت در عینک آفتابی شما انتخاب می کنید وجود دارد.@tyffiii•.♡ Follow me on IG at stef.s_style for daily fashion & lifestyle updates of myself:

مناسب مناسب

اولین و مهمترین، می خواهید انتخاب کنید یک عینک آفتابی که مناسب صورت و سر منطقه خود را به درستی. پس از همه، عینک آفتابی که اتصالات بد نیست به اندازه کافی خواهد چشم خود را محافظت از خورشید خواهد شد و یک دلخوری برای پوشیدن دارم. بهترین راه برای رسیدن به عینک آفتابی مناسب مناسب است که آنها را امتحان کنید. مطمئن شوید که آنها چشم به طور کامل پوشش و مناسب به صورت چسبیده و در عین حال بیش از حد محکم در ناحیه صورت. این با بهترین جا ممکن برابر خواهد کرد و به شما اجازه پوشیدن عینک آفتابی خود را به درستی و به راحتی.

UV حفاظت ری

هنگامی که بررسی دقیق انتخاب عینک آفتابی، شما می خواهید می شود از حمایت اشعه UV ذکر شده در جفت از عینک آفتابی آگاه است. شما می خواهید به انتخاب کردن برای عینک آفتابی است که ارائه محافظت 100٪ در برابر اشعه UV، به عنوان این چشم خود را از نور مضر ایمن نگه میدارد. ترین عینک آفتابی را به حفاظت در برابر UV بر روی یک برچسب بر روی قاب یا برچسب متصل به عینک آفتابی دارند. نگه داشتن سطح UV را در ذهن حالی که برای خرید عینک آفتابی به شما کمک کند به انتخاب جفت سمت راست با حفاظت مطلوب.

سبک از عینک آفتابی

علاوه بر ویژگی های مرتبط مانند مناسب مناسب و به مقدار کافی از حفاظت اشعه UV، آن است که هم مهم به نظر سبک عینک آفتابی. شما می خواهید برای انتخاب یک سبک است که مد روز، به روز و مناسب فرد خود را به بهترین طعم. شما انتخاب خود را از نام تجاری عینک آفتابی مد روز، عینک آفتابی ورزشی و یا کسانی که به طور کلی، انواع پوشاک و لباس روزمره داشته باشند. با در نظر داشتن که در آن شما می خواهید برای پوشیدن عینک آفتابی خود را کمک خواهد کرد برای محدود کردن گزینه ها و به شما اجازه انتخاب جفت مناسب.

هزینه معقول

در بسیاری از افراد می خواهند برای خرید عینک آفتابی با یک بودجه مجموعه. بنابراین، در هنگام خرید در اطراف برای عینک آفتابی که در فروش هستند و یا به سادگی با قیمت مناسب هستند، می باشند است. برای کسانی که ممکن است می خواهم به صرف با یک بودجه، شما ممکن است قادر به باز کردن گزینه های خود را کمی بیشتر. با که گفت، حتی اگر شما در حال خرید با هزینه در ذهن، شما مطمئن باشید برای پیدا کردن یک جفت از عینک آفتابی که نه تنها علاقه داشتن به خود زد اما دلجویی کیف پول خود را به عنوان.

لوازم جانبی عینک آفتابی اضافی در نظر بگیرید

اگر شما پیدا کردن یک جفت از عینک آفتابی که شما به سادگی باید داشته باشد، شما باید سفر خرید پایان نمی حق در آن وجود دارد. لوازم جانبی برای عینک آفتابی کمک خواهد کرد که برای نگه داشتن عینک آفتابی خود را در شکل بالا نوک و ایجاد سایش کلی بسیار راحت تر است. یک نوع از این لوازم جانبی عینک آفتابی که هیچ پوشنده لباس عینک آفتابی باید بدون یک مورد عینک آفتابی است. در مورد عینک آفتابی خود را آزاد از خراش، شکستگی و هر نوع دیگر از لباس را حفظ خواهد کرد و پارگی زمانی که استفاده نمی. برخی از لوازم جانبی دیگر که ممکن است در مفید آمده است شامل یک بند عینک آفتابی عینک آفتابی و تمیز کردن وسایل.


[ بازدید : 15 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات