غیرفعال کردن! گلوریا Gaynor و بورلی جانسون بحث درباره پانسمان قسمت در استودیو 54-40 سال بعد

پنجشنبه 7 ارديبهشت 1396
9:56
colette
بسیاری از چیزهایی که در صحنه زندگی شبانه در 40 سال گذشته تغییر کرده است. محصول فعلی لیست نوزادان حزب کنسرتهایی مانند "تاثیر گذار اینترنت" در رزومه خود و ترجیح می دهند Migos به مایکل جکسون. در پایان مد، استعداد دیسکو دوران شده است با شلوار جین پاره پاره و مادر پستان بند توری سیاه و سفید جایگزین شده است. امروز، در روزی که استودیو 54 رسما درهای شدت محافظت آن در سال 1977 افتتاح شد، ایده گرفتن را برای یک شب در شهر آراسته منتقل-از آن است که تفاوت بین پوشیدن یک hoodie Vetements به رقص در جداول به جای یکی از است هالستون است لباس پولک دوزی. زرق و برق از استودیو 54 است چه خواننده گلوریا Gaynor و سوپر بورلی جانسون به یاد داشته باشید بسیاری از روی علاقه. Gaynor به ضربه او را "من زنده خواهد ماند" در باشگاه یاد انجام، در حالی که جانسون با ملکه کشیدن، صاحب استیو Rubell و multihyphenate بی نظیر گریس جونز آویزان خارج وجود دارد. آنها را دیدم و عینک-استودیو 54 دست اول مد.

"من می توانم یک زن خاص در لباس نوعی پارچه ابریشمی به رنگ زرد روشن، شلوار پالازو بزرگ، و کفش پلت فرم شش اینچی به یاد،" Gaynor به می گوید. "او مثل پرنده ی بزرگ بود." خواننده زن افسانه ای، که دارای یک خط تولید لباس های خیریه، حال یک نمایش بزرگ از خشن استودیو 54 جمعیت از مرکز صحنه. او را تماشا زنان و مردان در کف رقص پیچ و تاب خوردن او به عنوان تسمه کردن "من زنده خواهد ماند،" سرود توانمندی خود از روز برای زنان و مردان همجنسگرا به طور یکسان. Gaynor به دوست چاپ روانگردان و اغلب خودش آنها را به تن کرد. او علاقه پاشنه و شلوار دمپا گشاد فوق العاده بالا، از آن او می گوید: "من به آنها پوشیدن دوباره-ماده در واقع، من به برخی از."

Gaynor به در استودیو 54 یک ناظر بیش از هر چیز عملکرد بیش از partyer بود. جانسون در جمعیت بود، لباس پوشیدن به nines در پالتو پوست روباه نقره ای و لنگ طلا. با توجه به مدل، شما را مجبور به نگاه بخشی. "این که چگونه آنها مردم را انتخاب کرد به در،" جانسون یاد می آورد. "شما تا به حال بسیار شیک. من یک بار به تن این کت چرم سفید، پوشش طلا و شلوار جیر تطبیق با تیری موگلر Thierry Mugler. آن را با یک خورشید اندازه بزرگ آمد، گسترده لبه کلاه-همه چیز مانند یک صحنه و لباس بود. "جانسون نیز به تن قطعه اصلی، مانند یک jumpsuit چرم موتور سیاه و سفید توسط کلود مونتانا و لباس توسط ژان پل گوتیه به او با استعداد است. "استودیو 54 محل واقعا با مد آزمایش بود،" سوپر می گوید. "من فکر نمی کنم شما می توانید از این لباس هر جای دیگر در جهان است اما استودیو 54. لباس" هنگامی که به دنبال تماس در شب او در این باشگاه، جانسون اشاره با عشق به دوستان که سبک او را تحسین، مانند لیزا مینلی، السا Peretti، و پت کلیولند.

این زنان که در آن آغاز شده و به همین ترتیب در پر، حاشیه، و frocks پایین برش انجام شد. تا آنجا که به بچه های باشگاه امروز بروید، Gaynor به و جانسون هر دو ارائه مشاوره صدا. "اجازه ندهید که آن همه اویختن، می گوید:" Gaynor به. "مردان عشق کمی رمز و راز و حفاری برای گنج-آنها همیشه و همیشه خواهد." او می افزاید: "شما نمی خواهید به مانند شما در حال رفتن به عروسی و یا پارگی کیسه آب، اما مطمئن شوید که متناسب لباس و آن را نمی خیلی تنگ است. نمایش پاهای خود را (به خصوص اگر آنها خوب است)، اما نه بیش از سه یا چهار اینچ از ران "به نظر جانسون، اگر شما در حال رفتن به بیرون بروید، سپس به همه:" اگر من قصد دارم به شام یا نوشیدنی، من سعی می کنم به تلاش. دوست دختر من همیشه می گویند، آه، ما همه رفتن به بسیار casual' خوب اگر آن را گاه به گاه، پس از آن من در ماندن و تماشای Netflix. "جانسون همچنین امیدوار است که رنگ می سازد باز گشت بزرگ به زودی. "همه دختران در باشگاه این روزها لباس چیزی جز لباس سیاه و سفید کمی تنگ. من فکر می کنم ما می توانیم با لباس خود ما بیش از حد وسواس، دریافت و رنگ روشن می تواند به ما کمک کند شکستن و دور از آن است. "

جانسون و Gaynor به هم موافقم که تلاش را به بلند شدن لباس پوشیدن برای یک شب بزرگ همه چیز در مورد خود بیان است. یک هنر به گرفتن گلم و رفتن در برابر دانه برای یک شب رقص وجود دارد. کلید؟ برو بزرگ مانند زنان از استودیو 54 را 40 سال پیش، یا به خانه. "من دوست دارم یک زن که می پوشد لباس ظالمانه،" جانسون می گوید. "من فکر می کنم افسانه و آن را می گوید چیزی در مورد او چه کسی است."


[ بازدید : 21 ] [ امتیاز : 5 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات