تخت کفش عروسی: بهترین برای عروس باردار

سه شنبه 8 فروردين 1396
10:17
colette
برخی از زنان می گویند که کفش های پاشنه بلند هستند جذاب و شیک تر. با این حال، اگر شما باردار و در مورد ازدواج هستند، شما هنوز هم کفش های عروسی با کفش پاشنه بلند را انتخاب کنید و فراموش راحتی؟

در مراسم عروسی، به خصوص اگر آن روز خاص خود است، شما نیاز به معاشرت و پرسه زدن در اطراف اتاق بیشتر از زمان. این می تواند یک کمی ناراحت کننده برای یک زن باردار به علاوه این واقعیت است که بیشتر در معرض خطر لغزش وجود دارد. به همین دلیل آنها توصیه به پوشیدن کفش عروسی تخت می باشد. با این حال برخی فکر می کنم که کفش های تخت از مد و زشت است.18 Stylish And Comfortable Wedding Shoes ❤ See more: http://www.weddingforward.com/comfortable-wedding-shoes/ #weddings #shoes:

نگران نه بیشتر. در واقع بسیاری از کفش عروس تخت شما می توانید انتخاب کنید که هر دو شیک و راحت هستند، بنابراین شما هنوز هم می تواند دنبال بهترین خود را در عروسی دره هادسون شما وجود دارد.

نکات در هنگام انتخاب بهترین کفش عروس

مطابق با کفش خود را به لباس خود را. این قاعده کلی به خاطر داشته باشید. طول لباس عروسی شما چیست؟ اگر می خواهید به پوشیدن کفش تخت، بهتر است به یک لباس شب عروسی مچ پا طول پس از آن با هم نگاه خوب است. شما همچنین ممکن است برای چیزی کوتاه تر انتخاب کردن. شما نمی خواهم به سفر بیش از سجاف خود را در حالی به پیاده روی در راهرو.

هنگامی که آن را رنگ می آید، همیشه کفش عروس که به نظر نمی رسد به روشن تر از لباس عروسی خود را انتخاب کنید. کفش عروس نباید خارج درخشش لباس شب عروسی خود را. به عنوان مثال، شما تصمیم به پوشیدن لباس عروسی سفید، بنابراین، شما می توانید برای کفش عروس عاج که سایه تیره تر انتخاب کردن.

باردار شدن ممکن است به پا متورم و مچ پا منجر شود. این می تواند به ناراحتی شود به خصوص اگر شما خواهد شد ایستاده بیشتر. بهترین توصیه من می توانید به من بدهید برای خرید کفش عروس در پایان روز است. این زمانی است که پای خود را در بزرگترین آنها است. همچنین، شما همچنین باید با استفاده از کفش عروس خود را در خانه، بنابراین شما می دانید اگر به اندازه کافی راحت می پوشند امتحان کنید. فقط اجتناب از پوشیدن آنها خارج از منزل.

چیزهای بی اهمیت: زنان باردار توسط انجمن پزشکی Podiatric آمریکا یا APMA توصیه به همیشه پوشیدن کفش پاشنه گسترده که آنها احساس راحت تر در طول مدت زمان عروسی خود را. کفش عروس تخت و یا کفش های عروسی حتی باله خود را بهترین گزینه می باشد. برخی از زنان باردار که در مورد ازدواج هستند فلیپ فلاپ است که می تواند به عنوان کفش عروسی عبور ترجیح می دهند.

هر تصمیم خود را است، همیشه در نظر داشته باشید که این یک روز بسیار به یاد ماندنی را برای شما و نامزد خود است. مد مهم است اما باید آن را بیش از راحتی انتخاب نخواهد شد. شما می توانید آنلاین برای سایت های ارائه کفش عروسی تخت مد روز جستجو کنید. همچنین طراحان شناخته شده ارائه این نوع از کفش های عروسی وجود دارد. تحقیقات مهم است، بنابراین شما می توانید بهترین کفش عروس تخت برای عروسی خود را در دره هادسون است.


[ بازدید : 57 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات