انتخاب رنگ لباس عروسی خود را

جمعه 27 اسفند 1395
9:59
colette
لباس سفید عروسی تنها انتخاب نیست که آن را به bridalwear مدرن می آید! بیشتر و بیشتر عروس انتخاب لباس عروسی رنگی و طرح دار برای نشان دادن فردیت و رنگ تم عروسی خود را. انتخاب یک لباس شب عروسی رنگی را می یک بعد اضافی به نگاه عروسی خود را اضافه کنید، و هر یک از رنگ های مختلف دارای معانی و دلالت های مختلف است که شما ممکن است بخواهید به حساب در هنگام تصمیم گیری خود را.

آبیSimple Wedding Dresses For Elegant Brides ❤ See more: http://www.weddingforward.com/simple-wedding-dresses/ #weddings:

نور آبی رنگ آرام بخش و بی سر و صدا است، منعکس کننده رنگ اقیانوس و آسمان، در حالی که بلوز عمیق و تاریک مجلل هستند و به ظاهر از کیفیت و ثروت است. الکتریک بلوز و روشن پویا هستند و ایجاد یک بیانیه واقعی، اما برحذر باشید از بلوز استفاده بیش از حد آنها نیز می توانید یک فضای سرد ایجاد کنید.

رنگ زرد

زرد به ذهن می آورد روشنایی تابستان، گل و آفتاب، و نشاط بخشی و پر از خوش بینی جوان است. برای یک نگاه بالغ، استفاده از زرد طلایی برای ایجاد یک فضای پر زرق و برق برای عروسی خود را. زرد، رنگ تحریک کننده و خلاق است و برای پر انرژی، عروسی تابستان در فضای باز است. آخرین جفت روند عروسی زرد با رنگ خاکستری برای زیبا، لباس عروسی نگرفته.

سبز

رنگ سبز، رنگ بهار و آغاز نو و همچنین جهان طبیعی و اخیرا هر چیزی، سازگار با محیط زیست، مضمون است. بزرگ برای یک عروسی در فضای باز، سبز یک تن آرام، صلح آمیز و طراوت است. سبز رنگ محبوب برای لباس ساقدوش عروس است، TOO.

نارنجی

نارنجی، رنگ قوی پاییزی، که می تواند با حروف درشت یا خاکی، بسته به تن است. رنگ گرم شدن کره زمین، نارنجی محبوب تر شده است در سایه خاموش آن، برای مثال هلو و یا قرمز مایل به قهوهای، که هر دو اضافه کردن علاقه ظریف به یک لباس عروسی. پرتقال روشن سرگرم کننده و پر زرق و برق هستند و مطمئن شوید که به منظور بالا بردن یک لبخند در روز عروسی شما می باشد!

رنگ بنفش

بنفش دارای سابقه ریگال، و یک حس لوکس و ظرافت به لباس عروسی می دهد. استفاده از سایه های تیره به مقدار کم، با این حال، برای جلوگیری از قریب به اتفاق با چنین لحن قوی. تن سبک تر از بنفش نشاط بخشی هستند، و اغلب توسط افراد خلاق انتخاب شده است.

قرمز

قرمز به طور سنتی رنگ عشق، و آن را یک گرم شدن کره زمین، اثر عاشقانه. استفاده از رنگ قرمز برای لباس عروسی خود را به شما در مرکز توجه قرار را، یا به عنوان یک رنگ بلوک و یا به عنوان لهجه در یک لباس سفید پوستان استفاده می شود. قرمز تیره یک انتخاب ایده آل برای یک عروسی زمستان صمیمی.

قهوهای

قهوه ای و beiges محبوب تر هستند به عنوان رنگ لباس عروسی، به خصوص در هنگام انتخاب یک لباس عروسی پرنعمت. قهوه ای رنگ خاکی، سنتی و ارگانیک است، دادن احساس سالم و و ثبات. لباس عروسی گفتگوی اغلب در ظریف، تن ظریف قهوه ای، بژ و هلو لوازم جانبی زیبا و با این رنگ با استفاده از توری، مروارید و مهره های چوبی ساخته شده، و شما می توانید.

سیاه

آیا می شود ترس از لباس عروسی سیاه و سفید! سیاه رنگ پیچیده و کلاسیک برای یک لباس است، به خصوص اگر شما با داشتن یک تمیز برش، عروسی معاصر، و یا یک امر کراوات سیاه و سفید. سیاه و سفید، رنگ معتبر قوی است، و البته جفت خوبی با سفید برای یک پیچ در سنتی است.


[ بازدید : 50 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات