سلین دیون چهرۀ جدید L'Oréal پاریس است و بیشتر از همیشه نمادین است

چهارشنبه 14 فروردين 1398
7:21
colette

Vogue به همراه Céline Dion با لباس آستین آستین آبی بنزین آبی و پاشنه های کریستال پاشنه بلند در یک روز بعد از ظهر در شهر Sin City برای اعلامیه ای بزرگ شرکت کرد: 51، خواننده Québécoise و مادر سه یکی از سخنگویان L'Oréal پاریس است. و در حالی که کارگردان برجسته نیروی هوایی تقریبا تقریبا چهار دهه است که نمادین است، زمان بندی درست است؛ استعداد بی نظیر Dion، شور و هیجان بی نظیر، و انعطاف پذیری خیره کننده (او همسر و مربی مادام العمر، رنه آنگلیل را در سال 2016 از دست داد) درخشان تر از هر زمان دیگری است.

با این حال، دیون، با وجود خلق و خوی بین المللی اش، همواره فروتن است و هنوز سرش را به سمت چهره نام تجاری زیبایی جهانی بازتاب می دهد، که بازتابی از پیچیدگی جوجه اردک زشت او بود. او گفت: "هنگامی که من جوان بودم، دندان هایم دچار مشکل شدم و بسیار، لاغر بودم." "من در مدرسه مورد آزار و اذیت قرار گرفتم، بنابراین هرگز فکر نکردم یک روز از سفیر L'Oréal پاریس، بزرگترین نام تجاری در جهان برای بیش از 100 سال و در 51 سالگی خواسته شود." اما دیون نیز متوجه می شود که ستیزه جویان پس از اولین بار به صحنه برمی گرداند، زنانی از تمام نسل ها برای حقوق برابر برای سرنگونی پدرسالاری مبارزه می کنند. او خود را به عنوان او لعنتی به خوبی آرزو می کند، از پشت سر هم به خبرنگاران که سعی می کنید به زدن به زندگی خصوصی خود را به خیره شدن هفته پاریس خنک با antiikas prartorial.

او گفت: "جهان در حال تغییر است و L'Oréal بخشی از آن برای زنان است." او با افتخار با اشاره به جمع آوری سن محققان از سفیران نام تجاری، که اجرا می شود طیف از ستاره در حال افزایش ستاره Duckie Thot و خواننده پاپ کامila Cabello به سنگین وزن هالیوود جین فوندا، جولیان مور، و سوزان سراندون. او گفت: "شما دوازده و سی سال است فوق العاده است و همه چیز، اما من نمی خواهم به عقب برگردم." "به عنوان یک خواننده، دختر، خواهر، دوست، [و] شریک، من هرگز احساس زیبایی و قوی نکردم. من واقعا فکر می کنم بهترین است که هنوز نباشد."

و بی تفاوتی، شعار امضای L'Oréal، "به دلیل اینکه شما ارزش آن را دارد،" با Dion، که به پیوستن به نیروهای با نام تجاری میراث در ژانویه اشاره کرد زمانی که او در پاریس با پوشیدن یک کلاه سفید سفید بزرگ چاپ شده با " من ارزش آن را دارم، "در حروف پررنگ. دیون گفت: "شاید شما در صحنه نیستید یا در تلویزیون پخش می کنید، اما همه ما یک صدا دارند." "از آنجا که ما ارزش آن را داریم، ما آرزو داریم. این عبارت برای همیشه زنده خواهد ماند و قدرت زنان را تقویت خواهد کرد."

هنرمند فرانسوی و کانادایی برای اولین غول زیبای فرانسوی خود در کمپین تلویزیونی Excellence Hair Color که در پاریس به نمایش در می آید، در 22 آوریل در سراسر جهان به نمایش در می آید. وی را برای نمایشگاه های تلویزیونی به طور ناگهانی به این رسانه جدید تبدیل خواهد کرد. از آنجا که برای دیون، که قرار است در اواخر سال جاری یک آلبوم جدید را منتشر کند، همیشه این کار را کرده است و همیشه هم خواهد بود یا همه چیز.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات