می توانید راه رفتن به راحتی در پاشنه بالا

چهارشنبه 8 دی 1395
10:31
colette
اگر شما واقعا می خواهید به نگاه شیک و مرکز جاذبه در یک رویداد، هیچ چیز نمی تواند بیش از یک جفت از کفش پاشنه بلند ضرب و شتم. اگر شما قد کوتاه هستند، شما در کفش پاشنه بلند بلندتر نگاه خواهد کرد. علاوه بر این، شما باریک با پاهای دیگر ظاهر خواهد شد اگر شما پوشیدن یک جفت از stilettos با لباس های مورد علاقه خود را. با این حال، به رغم این به نظر می رسد زرق و برق دار پاشنه بلند، اغلب زنان شکایت از پا دردناک و ناراحتی در هنگام پوشیدن آنها را برای یک مدت طولانی و یا به طور منظم. مطالعات نشان می دهد پا دردناک هستند در نتیجه از استیلتوز، کفش نوک اشاره کرد، و پاشنه باریک. در حالی که متخصصان امراض پا در دور بالا پاشنه استرس، مد زنان آگاه امروز پیدا کردن آن سخت به نگه داشتن کنار تیز کفش تابستانی. به همین دلیل است. شما نیاز به قبل از برنامه ریزی برای ایجاد پاشنه بلند خود را به کار برای شما.

Sexy!:
بیایید ببینید که چگونه شما می توانید ما را بالا پاشنه راحت

برو برای اندازه مناسب

هنگامی که شما در حال خرید کفش آن است که مهم ترین، که آن را متناسب به درستی از لحظه ای که شما آنها را خرید. بله، شما باید کفش در اندازه های مختلف لباس در نهایت به انتخاب کنید تا به اندازه مناسب برای تناسب کامل است. محصولات و خدمات Podiatrists مطمئن شوید پای ما می تواند بزرگتر رشد به عنوان ما مسن تر. علاوه بر این، زنان باردار تمایل دارند که یا گسترده تر پا. به همین دلیل است، آن است که مهم است که به اندازه مناسب برای مناسب و راحت.

ترجیح می دهم انگشتان پا دور

کفش گرد پنجه جلوگیری از درد مفاصل، انگشتان پا و حتی bunions به اجازه می دهد نه پای خود را به زحمت انگشت شست پا خود را در خرد. انگشتان پا گرد حفظ انگشتان پای خود را صاف و گسترش به طور طبیعی.

آیا خرید بیش از حد بالا

محصولات و خدمات Podiatrists زنان هشدار می دهند قبل از خرید کفش پاشنه بیش از حد با اشاره به جلوگیری از درد و ناراحتی است. شما باید سه یا چهار اینچی پاشنه اجتناب از آنها را بر روی توپ و استخوان در جلوی پای خود را تحت فشار قرار دادن بیش از حد.

خیاط عرض خود را

برخی اوقات برای ما مشکل گرفتن کفش کاملا اتصالات. دلیل آن این است بسیاری از تولید کنندگان کفش طراحی کفش متوسط عرض استاندارد. اگر شما فوت عرض، شما قطعا احساس ناراحت کننده در این کفش متوسط عرض. بنابراین کفاش باید یک استراتژی آماده به کشش کفش به گسترش جعبه پا، مناسب برای است.

کوسن تا

شما متوجه خواهید شد بسیاری از کفش مد در بازار کمتر از زیر سازی مناسب و در نتیجه درد پا پس از استفاده طولانی مدت. اگر لنت مناسب درست در زیر توپ از پای شما قرار داده شده نیست، شما درد پس از پوشیدن تکرار احساس خواهد شد از توپ پای شما را مجبور به تحمل فشار بیش از حد و بدون زیر سازی کافی است.


[ بازدید : 50 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات