دوناتلا ورساچه گفتگوهای کارآفرینی، مجموعه جوایز بهار 2018 خانه و سگ او، آدری، در سکس

پنجشنبه 2 فروردين 1397
14:01
colette
پنجم پنجم پنجمین میزبان مکالمه بین Donatella Versace و اوا چن Instagram در شب گذشته در مرکز شهر بود. در اتاق ایستاده تنها جمعیت لورین هیل دختر Selah Marley بود؛ خانه داران واقعی از Dorinda Medley نیویورک؛ و مشتریان VERSACE-clad Saks از کالیفرنیا به اندازه کافی دور هستند. با داشتن یک وزنه بردار بدن از مجموعه به یاد آورنده بهار 2018 ساخته شده برای افتخار برادر دایی، جانی و ساندویچ های پانتئون بالا، Donatella مهربان همه آنها را برانگیخته است. سکس، تریسی مارگلی، مدیر تجاری فروشگاه، اعلام کرده است که سال 1986 از طرفداران وفادار ورساچه بوده است، زمانی که جیانی آن را در اولین استودیوی 54 معرفی کرد. ونسانس، Donatella تایید کرده است، وفادار به عقب بازگشته است. "Saks نیویورک است. از آنجایی که من یک دختر جوان در دانشگاه بودم، اولین سفر من، اولین فروشگاهی بود که به سکس رفتم. " "سکس نمادین است، و همچنین ورساچه است، پس این یک ترکیب عالی است."

ورسایس با ساختن لباس های فلزی مشکی که نائومی کمبل، سیندی کرافورد، کلودیا شیففر، کارلا برونی و هلنا کریستنسن برای پایان دادن به «نمایش مشخصات کامل» نمایش «بهار 18» به عنوان یک پس زمینه پوشیدند، درباره نسل این مجموعه صحبت کردند. "بعد از 20 سال، من فکر می کردم زمان بروز دادن برادر من بود. . . . در دهه 90، آنچه جیانی انجام داد فوق العاده شجاع بود؛ او قوانین را شکست. . . جیانی برای مد او مبارزه کرد. این خطرناک بود، متفاوت بود، اما در مورد توانمندسازی زنان بود. من فکر میکردم که نوعی از زنان قدرتمند تفکر، بسیار امروز است. بنابراین این نشان دادن مناسب بود. او گفت: این ادای احترام به جیانی و احترام به همه زنان در جهان است. Donatella نشان داد که مدل های جوان هیچ نظری درباره سوپراستارها در نمایشگاه نداشتند تا پس از پایان بازی: "تا آخر لحظه هیچ کس نمی دانست. سپس یکی از آنها، نائومی، هلنا، سیندی، کارلا، کلودیا. . . آنها به سمت آنها رفتند تا به موقعیت خود برسند. همه گریه کردند، کف زدن. خیلی خوب بود که احترام آنها را برای این دختران مشهور ببینم. من نمی دانستم که اینستاگرام را شکست می داد، اما این کار درست بود؟

در واقع، ورسا یکی از دلایل استفاده از اینستاگرام است، اما او 2.5 میلیون دنبال کننده را با ترکیب فرمت های فرش قرمز بالا، لحظات پرده ای از پشت صحنه و فریبنده تریر او، آدری، به سرعت در اختیار دارد. ورساچه گفت: "او نمی خواهد به عنوان یک سگ نامگذاری شود، اما او سگ است." خندید. "او همیشه با من است، در اتصالات. . . و او در مورد همه نظر دارد. "
[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات