5 مجموعه برتر هفته میلان بهار 2018

دوشنبه 3 مهر 1396
10:48
colette

هفته میلان مد روز یک روز کمتر از معمول بود - همان تعداد مجموعه ها، فقط ساعت های کمتری برای دیدن آنها بود. اما اگر برنامه بیشتر بسته بندی شود، به ویژه شنبه، هنگامی که Dolce & Gabbana پرطرفدار نمایش "نمایش راز" عصر جدید را در ساعت 10 بعد از ظهر گذاشت، حداقل خورشید درخشید. حتی بهتر است، ما واقعا باید از آن لذت ببرید، با تعداد انگشت شماری از طراحان برای سالن های هوای آزاد. مارکو د وینچنزو تاریخی را گذراند، ما را به Castello Sforzesco قرن 15 میلادی می برد، در حالی که تازه واردین جیل ساندر Lucie و Luke Meier به آینده نگاه می کردند، انتخاب یک فروشگاه به زودی به بازار در نزدیکی برج Zaha Hadid تازه ساخته شده.

این هفته از اولین نه تنها مایرز در جیل سندر بلکه پل ساربری در روبرتو کاوالی بود؛ هر دو مجموعه های متفکرانه ارائه دادند که وعده داده بودند. و یک هفته از سالگرد نیز بود. Donatella Versace اخیرا با گذشت 20 سال از مرگ برادرش جیانی، Donatella Versace به مجموعه ای با الهام از نمایشهای 90 ساله خود و یک پایان فوقالعاده، که مفهوم Instagram فوری بود، قدردانی کرد. یک پیام در شگفتی عمومی با مدل امیریت نائومی، سیندی، کلودیا و همکارانش وجود دارد. باند های گوناگون فقط یک فانتزی گذرا نیستند، این روش مد باید کار کند. آنجلا Missoni تا به حال 20 خود را برای جشن گرفتن، اما او ارسال نوستالژی؛ برچسب پدر و مادرش 65 ساله شد.

در میان پنج فهرست برتر وگ، دو روند روشن وجود دارد. اولین بار در آغوش طراحان تاریخ است. جایی که Alessandro Michele از مجموعه ای از آثار ersatz که قرن ها و قاره ها را دربر می گیرد، هیچ کجای آن چیزی نیست جز گوچی. جایی که منشأ روحیه ای متفاوت از گل های التون جان، مغازه ها، تاثیرات شرقی و Bugs Bunny ایجاد شده است. سپس میشل رفت و همه چیز را در تاریکی نشان داد، و اثر آن را به عنوان توهم هذیانی ترکیب کرد. این مرد در سفر خود است.

روند دوم بازی، اعتقادات طراحان نسبت به قدرت بالاتری از هنر است. مجموعه پرادا که درگیر و ناراحت شده است را مشاهده کنید که در آن میوچیا از کار هشت هنرمند کمیک زنانه به عنوان لهجه های خیاطی او استفاده می کند، و عامل افزایش جمع آوری و پیام فمینیست خود را تقویت می کند. و با اعتماد به نفس، تلاش فراغت فرانچسکو ریسو در Marni، جایی که هنرمند انتخابی تازه وارد خود، دیوید Salle بود، را ببینید. (ظاهرا سرد او را صدا زد و سالل گفت بله.)

وسوسه انگیز است که همهچیز بودن هنر را در مد به عنوان نشانه ای از یک صنعت که در سرعت بالا کار می کند، ببیند. اما پس از آن در ادای احترام Donatella به برادرش جیانی در نمایشگاه ورساچه، او مجموعه های کلیدی دهه 1990، از جمله مجموعه آیکون ها را جشن گرفت، جایی که او بر روی ابریشم مریلین مونرو اندی وارهول را برداشت. جانیلی هر دوی این جادوگر بود که Donatella می گوید.

لیستی که در فهرست ماست، توماس مایر، Bottega Veneta است که هیچیک از نکات تاریخی آشکار و هنری را به عنوان نقطه آغازین مورد استفاده قرار نداده است، اما مطمئنا از هر دو طرف در گذشته مورد انتقاد قرار گرفته است. مایئر در این فصل متعلق به طراح موردی است که قصد تزریق خوشبینی به زندگی ما را دارد. از آنجا که مجموعه های بهار 18 در آغاز ماه سپتامبر آغاز شده است، ما شاهد یک جفت طوفان، دو زلزله مرگبار، اعتصابات تروریستی در لندن و تهدید هسته ای در حال افزایش هستیم که از سوی دو فرزند مرد جهان رهبری می شود. بافت چرم زردآلو Bottega Veneta با گل میخک های ناخن تزیین شده است نمی خواهد جهان را نجات دهد، اما فقط دانستن است که مردم وجود دارد وجود دارد قادر به ساخت چیزهای زیبا است که میر طرح تشویق است.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات