چگونه دختر اینترنت و دوستش دوستش را برای 2000 ساله امپراتوری تجارت الکترونیکی افزایش داد

چهارشنبه 1 شهريور 1396
7:59
colette
به خاطر بلا McFadden انصراف کالج (به نام "دختر اینترنت")، که به خاطر تجارت الکترونیک او از لباس های پر از اواخر آپارتمانی، به عنوان یک انبار مغول تبدیل شد. به نظر می رسد، ملکه زیبایی موضوع داغ می تواند بخشی از موفقیت خود را به دوست پسر او، مت اسپنسر، طراح گرافیک که شباهت به Slim Shady است و سهام مك كامبوجد را برای مد روز موش خرما داغ می كند، به فروش می رساند.

عشق آنها بیش از آشکار شدن در رسانه های اجتماعی است. این دوتا اغلب لب های قفل دار را در عروسی Y2K مشاهده می کنند. فکر می کنم: Spencer در یک تی شرت تکه تکه بزرگ با اندازه بزرگ؛ McFadden در یک لباس کوتاه و روان است که ظاهرا از Spencer گرفته شده است. اظهارنظر نسبت به سه ساله خود؟ این دو بار یکبار به شهر کانادایی امو سفر کردند و یک عکس فانتزی در آنجا داشتند. McFadden می گوید: "این در وسط هیچ جا نیست. عشق در راه های اسرار آمیز کار می کند.

در اینجا، اطلاعات بیشتری در مورد جفتی که در خراش خراشیدگی، بهشتی که دوست داشتنی است، بیاموزید.

چگونه McFadden و Spencer ملاقات کردید؟
Spencer مادری کالیفرنیا با McFadden متولد شده و متولد کانادا به چگونگی انجام چندین ساله رسانه های اجتماعی متصل شده است: Snapchat. اسپنسر فکر میکرد مک فرادن زیبا بود و از طریق برنامه به او گل رز رسید. Spencer می گوید: "من نمی دانم از طریق FaceTime در کنار McFadden. "او واقعا بسیار زیبا بود و ما شروع به صحبت کردیم". چند ماه بعد، دو ملاقات شخصی در مونترال که McFadden در دانشگاه حضور داشتند. به زودی پس از آن Empire Girl Depop Empire متولد شد.

خرید با هم فعالیت های مورد علاقه خود را.
"ما هر دو بسیار خشن و هر زمان که ما به خرید می رویم، فقط چیزی که ما چیزی را انتخاب می کنیم و می گویند" این چیزی است که ما می گیریم "، مک فادن می گوید. "ما از طریق یک فروشگاه کامل نگهداری می کنیم، سپس آن را به پایان می رسد، و سپس ما به بخش مبلمان سر بروید و ما از طریق هر چیزی که ما انتخاب کرده ایم و مطمئن شوید که کار می کند."

با توجه به McFadden، او فقط به عنوان سبک خود اسپنسر را تحت تاثیر قرار می دهد.
"من عاشق مت به یک نگاه است. قسم می خورم که او در نوع خاصی از سبک به عشق می آید و او را در آن می بینید 24/7. در حال حاضر، او با شلوار دیکسی، بیانیه جوراب و یک جادۀ پرنعمت دمیده، وسواس دارد. »McFadden. "هر چند که به نظر می رسد بسیار ساده است، او می داند که چگونه آن را به طرق مختلف، هر روز ضبط. قسم می خورم که این پسر لباس های بیشتری از من دارد. او شاهزاده خانم است. "

در حال حاضر، دو حتی نگاه یکسان.
مک فرادن به تازگی موهایش را شانه کرده و سفید کرده است، شبیه سر و صدای اسپنسر. "او آزاد است!" او می گوید.

در آینده چه اتفاقی می افتد؟
تا کنون، کسب و کار بسیار موفق بوده است: شمارندگان دنباله دار انفپ دختر اینترنت اخیرا به 400،000 رسید. (McFadden می گوید: "این چهار بار [بیشتر] از Instagram من است" می گوید.) برای آینده، دو نفری عشق خود را برای همه چیز در سال گذشته و طراحی یک مجموعه کپسول با American Deadstock در ماه اکتبر ترکیب می کنند. و بیشتر وجود دارد: McFadden در حال راه اندازی سایت خود، internetgirl.clothing، هفته آینده، ملاقات از طرح های اصلی و deadstock. در ارتباط باشید


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات