دیور، دبورس و رپوسسی، اوه من! تور مجازی از طریق جمع آوری طلا و جواهر بالا در سال 2017

شنبه 17 تير 1396
11:09
colette
تم های دریایی و سنگ های آبرنگ، سرخورده شدن از گل ها و بیانیه های تک گوشواره ها در فصل هایی که با دو برابر نشان دادن طلا و جواهر به نمایش گذاشته می شود، غالب بود. برجسته: طرح های چند منظوره، پیام های مخفی، طرح های رنگی غیر متعارف و عدم تقارن دقیق. در اینجا، انتخاب سرپرستی.

رپوس
گایا رپوسسی دوباره با مجموعه ای به نام "دو آثار" بار دیگر اعتصاب می کند. او در "اوده" با تسمه های بیضی، کوسن و الماس های گلابی شکل با نوار نازکی از طلا در یک گردنبند با 38 کریستال الماس و عنصر بروشینی قابل جدا شدن در پشت. "استودیو"، دسترسی بیشتر از دو پیشنهاد، با الماس نیمه پنهان، بازدید کنندگان متکی بود.

گیمپورو بودینو
یک مرد رنسانس با دلبستگی مشتاق به کشور و مدیترانه خود، بودینو با موضوع تسوری دلمار، با گوشواره های ماهی که می تواند به عنوان بروش ها دو برابر شود، به عمق نگاه می کند. گردنبند و دستبند که در سنت سرامیک سیسیلی قرار داشت، نیز نمایش داده شد.

الی بالا
هنگامی که یکی از دوستهای Elie Top در کنار یک مروارید نارنگی سفید کالیفرنیا سفید پوشیده شده توسط سوزان بلپررون که پس از شکستن شکست خورده بود، طراح تصمیم گرفت تا آن را با قرار دادن آن در طلای سفید، نقره و الماس انجام دهد.

مارک اوکلرت
تم های آبدار در این فصل بزرگ هستند. در این کاسه گل کلدئون از یونان، حدود قرن 2 یا 3 قبل از میلاد، یک لانه حاشیه موی خود را در یک روبان. در حصار جدید خود، یک کاف در طلای مسواک و جلا، او با الماس و هشت ستاره و یاقوت کبود cobochons احاطه شده است.

دافین
شارلوت داوین د لا Rochefoucauld با استفاده از جواهرات طلائی دوم خود، به سنگ های رنگی تبدیل شده و به "hybridity"، یعنی مخلوط های غیر متعارف و جنبش، متوسل شده است. شاهکار در مجموعه 10 قطعه اش، یک مونو گوشواره شگفت آور با الماس و یاقوت کبود برمه، سردبیرانی داشتند. آن را به طور انحصاری در اینجا وارد کنید
ون Cleef & ArpelsPhoto: Courtesy of Van Cleef & Arpels

ون Cleef & Arpels
همانطور که نام آن نشان می دهد، هر قطعه ای که در مجموعه ی "راز" خانه در خانه وجود دارد پیچ و تاب و کوچک، پیام مخفی عشق، و یا سایتی دیگر مخفی شناخته شده تنها به پوشنده است. برخی از آنها در یک بار

سیندی چائو
با توجه به 3600 الماس، برگ های مجسمه ای برگ Tiara، که توسط یک کمیسیون عروسی الهام گرفته شده است، سیندی چائو را بر روی تخت کلاسیک انگور گرفته است. دو روز پیش، آخرین اختراعش از آیفون ظاهر شد: دو برگ مجزا با تقریبا 95 قیراط از الماس در تیتانیوم که می تواند به عنوان لوازم آرایشی یا گردنبند پوشیده شود. به ترتیب، وزن آنها 38 گرم و یا دقیقا همان مقدار دو مکارو است.

والاس چان
در بازی های چند منظوره، صداهای طبیعت گردنبند برای اغلب جایگزین ها برنده می شود: می توان از آن به 10 روش مختلف استفاده کرد. طراح یادآور می شود که شکل های تخم مرغی که در آن شکل گرفته اند، یک نماد زندگی، قدرت معنوی و انرژی هستند، و افزود که او سعی در ایجاد "ریتم رنگ ها" دارد. این ویژگی 55.83 قیراط از روباها و همچنین یاقوت کبود صورتی، سفید و الماس های زرد، amethysts، و lapis lazuli در تیتانیوم. به طور خاص کشویی های نامرئی طراحی شده به کاربر اجازه می دهد آن را به دلخواه خود ترکیب کند.

De Beers
گردنبند لوتوس بیداری در طلای سفید و گرد، مارچوبه و الماس به شکل گلابی، وزن بیش از 46 قیراط دارد که توسط یک قطعه الماس خرد شده 18.79 قیراطی آبی سبز (یا دوقلو) قابل جابجایی است. هر دو آویز و سنگ قابل جدا شدن است، بنابراین گردنبند را می توان به راحتی پوشید، فقط با آویز الماس، و یا کامل.

دیور
"Victoire de Castellane طراح جواهر بالا" می گوید: "بازی با تخت گل، درختچه ها، چشمه ها، مجسمه ها و گلدان های گل سرخ جادویی است." مورد در مورد: در گردنبند Trianon خانه، یک الماس 5.11 قیراطی شناور مانند گل سرخ در بالا wisteria از زمرد، با یاقوت کبود صورتی و فلور ساخته شده از الماس گلابی گل، نارنگی گارنت، tsavorites، یاقوت کبود زرد ، الماس زرد، Paraíba تورمالین، و سنگ های قیمتی. جزئیاتی که از دروازه کاخ برداشته می شود در طلا سیاه و سفید ظاهر می شود.

لوئیس ویتون
گل تکه تکه و عناصر V-2 که موضوع مجموعه های مختلف هستند - در مجموعه "Conquêtes" مجموعه ای از 60 قطعه و یا چند قطعه که چند هفته پیش در هاوایی برای مشتریان خصوصی عرضه شد. در اینجا، یک گردنبند مروارید و الماس دارای تورمالین با 54.3 گرم قیراط است. حلقه پایین تر می تواند برداشته شود و به عنوان دستبند پوشیده شود.
آنا خوری
طراح براساس برزیل، مبتنی بر ایالات متحده، تمایل به الهام از کار هنرمندان الکساندر کالدر، ریچارد سررا و لوئیز بورژواز دارد. هفته گذشته، او جایزه لوازم جانبی ANDAM را به دست آورد. این هفته او این الماس را به صورت یک گوشواره به شمار آورد. در ارتباط باشید: او در مورد صرف یک سال تحت حمایت از Hermès.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات