Playies & Jumpsuits - فهرست جدید باید داشته باشد!

جمعه 2 تير 1396
10:41
colette
بیایید با آن روبرو شویم، لباس جین احتمالا یکی از لباس های مد لباس است که در سال گذشته در کمد لباس شما نبود، بنابراین قرض اعتباری یا نه، ممکن است منطقی خرید حداقل یک نسخه را با توجه به شکل خود داشته باشید. دختر باید چیز خاصی بپوشد؟ پس چرا آن را نگاری نکنید؟Denim Jumpsuit by Asos // Fashion Look by Mia Mia Mine

ناز، همه جانبه و کاملا زرق و برق دار، هر کسی که کسی است یا صحبت کردن در مورد یا پوشیدن جالب ترین روند مد در شکل jumpsuit یا playuit. این روند جدید افسانه ای آغاز شد زمانی که طراحان برجسته مانند الکساندر مک کوئین نشان دادند که جواهرات در بهترین نقاط جهان بهترین هستند. مک کوئین هر دو این دختر خانم زرق و برق دار را که با پارچه بلورین طراحی شده است ارائه می دهد - جک پوینت با قطعات کریستال لوکس که به گونه ای شبیه به کریستال اتریشی می شود، جاسازی شده است. نتیجه این لباس را به قلمرو عروسی عجیب و غریب، لباس سکسی و شیک پوشید. ما تنها مرگ و میرهای ممکن است چیزی بیشتر به زمین را ترجیح دهیم، اما هر یک از ما می توانیم برش چهره ای از این jumpsuits که بیشتر یادآور تیشرت های جوراب بافتنی دهه 1970 می باشد را تحسین کنیم.

به دنبال این مهر و موم بزرگ از تصویب، در حال حاضر یک مجموعه گسترده ای از playsuits و jumpsuits موجود در خیابان های بالا وجود دارد اما هر یک از آن الهام، شکل، رنگ و یا چاپ از مد روز از گذشته طول می کشد. بنابراین این درخواست ما برای همه شماست که خانم های محترم را از آن بیرون می آورید - بازسازی های غیر استاندارد را از فروشگاه های خیابانی خریداری نکنید، لباس های اصلی، زیبا و طولانی مدت که قبل از آن خریداری شده را خریداری کنید!

جایی بین قدمت عظیم طلای 1970 پیشرفته و جوراب شلواری عجیب و غریب سالهای دهه 80 میلادی، لباس مجلسی سبک تر است. آنچه در اینجا مشاهده میکنیم، یک نسخه سرگرم کننده تر است و به عنوان یک اسباب بازی کوتاه طراحی شده است. در تابستان امسال، بازیگران بزرگ عظیم هستند. در انواع رنگ ها، سبک ها و چاپ، با صندل گلادیاتور به دنبال عالی و پمپ های پیچیده برای ظاهر زیبا اما indgy ظاهر. با رفتن به فصل پاییز / زمستان، انتظار می رود شاهزاده خانم های بسیار زیبا و محبوب را با لباس های شیک و شیک پوشانده شده، شلوار جین و ژاکت های طولانی با هم ترکیب کنیم. جایگزین اصلیتر این است که کمربندهای خسته کننده و فوق العاده راحت از لباسهای ورزشی، کت و شلوار و چکمه های Ugg.

دانش آموزان مدرسه همیشه یاد گرفته اند که چگونه سبک های نسل قبلی بازسازی شده و در فرم یا سبک جدید احیا می شوند. ما این اتفاق را در بسیاری از خطوط مد روز مدرن مشاهده می کنیم و باعث شده است که فروش لباس های کلاسیک، کت و شلوار، کت و شلوار پرنعمت، تی شرت های پرنعمت، شلوار جین بافی، دامن های پرنعمت و لوازم جانبی پرنعمت را به دنبال داشته باشد. آنچه که ما در حال حاضر شاهد آن هستیم، یک روند مد جدید برای شلوارهاست که با تاپ ها پیوند پیدا می کند، نتیجه لباس جادویی فوق العاده یکپارچهسازی با سیستمعامل، پرواز کت و شلوار است.

اما همه در یک قطعا هیچ اختراع جدیدی نیستند، ما این شکل را به صورت کلیدی به لباس شنا در سال 1950 دیده ایم. اکثر ما از دهه هشتاد فکر می کنیم که جک های جوراب را ببینیم اما تولد جت پوشک واقعا در اواخر دهه شصت بود. در خانه های هنری و مجلل شیک غنی در سراسر جهان، لباس های کوتاه تر و جوراب های بلند تر موج می کردند. این کلاسیک و ساده بود، فکر می کنم Coco Chanel سیاه و سفید یک تک رنگ در زیر یک استودیو 54 پس زمینه. در هفتاد هجده سالگی شلوارهای شل و شلواری با تپه ها و تپه های مجهز تر دیده می شد. ایده آل با موی بلند موی سرخ شده از دوران است. در دهه هشتاد، جت لباس بسیار شگفت انگیز بود، با پاشنه بزرگ شانه، عقب برهنه، شلوار مخروطی، رنگ آب نبات، براق، زرق و برق و پر. و البته همانطور که مد طی سال ها پیشرفت کرد، آرایه ای از رنگ ها و رنگ ها، پر جنب و جوش Pucci و جاز عملیات هنری که بیشترین تأثیر را داشتند. و البته ما نمی توانیم تجدید خلاقانه همه چیز را در انبار که دهه 90 پر شده است با استفاده از جعبه دیواری شیک شیک، همه نئون ها، زیپ ها و سوت ها را فراموش کنیم. شاید یک روند که دوباره ظهور نخواهد کرد! در حال حاضر، پایه های شلوار تنگ و تنگ شده بالاتر از مچ پا است. نوارهای دور کمر و شکل دادن به هویج پایینی به معنی چیزی است که در مچ پا گم شده است، مراقبت از کمر بالا گرفته شده است.

این فصل در میان سبکهای سیاه، دریایی و خاکستری شما همچنین باید رنگ های روشن و روشن رنگی مانند سنتورینی آبی، نارنجی قرمز یا نارنجی نارنگی پیدا کنید. هنگام خرید لباسهای مجلسی و لباس های پرنعمت، به دنبال پارچه های ساتن، پنبه، ویسکوز و پارچه های چاپ شده، به خصوص پارچه های گلدار و چاپ های دیتس و یا دایره ای. هنگامی که شما یک توده بی شکل را بر روی کت و شلوار خود مشاهده می کنید، جوراب شلواری را خاموش نکنید. اینها لباسهایی هستند که بدنها را برای پر کردن آنها نیاز دارند، و پاشنه بلند کردن، فقط پس از آن جت لباس به نفع زندگی است و به طور جدی چند سر به نوبه خود! جوراب شلواری مدرن از مزایای ملاقات عصر / کوکتل / مناسبت نیمه راه است و ممکن است راه حل برای آن لحظات زمانی که شما هیچ نظری ندارید چه چیزی برای پوشیدن دارید. لباس های پرنعمت مانند لباس های پرنعمت می تواند به راحتی پوشیدن همه در یک مد، اما اگر به دقت انتخاب شده است، مزیت آن را قادر به پر زرق و برق در حالی که قادر به مصرف کننده به دنبال تعقیب فعال تر و تغییرات هوا با اختیار! و فراموش نکنید اگر شما در مورد دید عقب خود نگران هستید، بسیاری از ژاکت های بلند و کت های جایزه پرنسس وجود دارد که می تواند این شکل ظاهری را تضمین کند.


[ بازدید : 3 ] [ امتیاز : 2 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات