بازی هدایای زمستانی خود را برای کمتر از 50 دلار افزایش دهید

پنجشنبه 15 آذر 1397
11:35
colette

لوازم جانبی سرد و هوا هدیه اجتناب ناپذیر برای دریافت در طول تعطیلات ('فصل تابستان سرد است!)، و یکی از شما احتمالا نیز خواهد بود دادن. به جای رسیدن به همان روسری قدیمی که سالها بعد از آن هدیه بسته شده است، در نظر بگیرید که همکار / مادرم / خواهر / بهترین دوستتان را با چیزی شیکر کوچولو و شخصی تر اما متعجب خواهید کرد.

Beanie خرس از The North Face یک ترکیب عالی از ناز و عمل است (به علاوه، آن را به 25 دلار سرقت می کند) - چیزی برای خشنودی کردن خواهر حیوانات و یا خواهرزاده بدون شکستن بانک. گوشواره های پر زرق و برق دار و دستکش های بافتنی برنده ی خوبی برای پسر عموی کوچک است که به اوج رسوایی صورتی دست یافته است. یک جفت تیز از جوراب Fair Isle از Chup یا یک Satin Satin NYC beanie رولت می تواند فقط بلیط برای خارج از منزل wannabe در زندگی شما باشد. و برای آن عزیزان که مایل به راه رفتن در وحشی (از کمد لباس خود را حداقل!) فقط یک جفت از ارزان و شاداب دستکش لئوپرد چاپ فنی انجام خواهد شد.

در پایین، 28 ایده بهترین هدایای آب و هوای سرد را خریداری کنید، هر کدام برای کمتر از 50 دلار - و هرکسی را در لیست خود قرار دهید تا این فصل تعطیلات به طور شیک همراه شود.


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

تبدیل شدن به مگان مارک: یکی از نویسندگان وگ را پروتکل سلطنتی مد برای تست قرار می دهد

شنبه 29 ارديبهشت 1397
10:34
colette

ببند شنبه، جهان تماشا خواهد کرد که مگان مارل با شاهزاده هری از قلعه ویندزور در یک لحظه سیندرلا زندگی می کند. از آنجایی که این تعامل اعلام شد، Markle به آرامی، اما مطمئنا به پروتکل مد سلطنتی با چند استثناء تازه و غیر منتظره در طول راه، نشان می دهد که او زندگی جدید را به استقرار بریتانیا بریتانیا، آشنا. به طور خلاصه، او Anti-Sloane Ranger است و دقیقا همین دلیل است که او به دنبال سلطنت مورد علاقه جدید مد است.

در تلاش برای بهتر درک آنچه زندگی برای دوشیزه در آموزش است، من قرار بود کانال Markle را در یک لیست از سناریو ها با نگاه به آداب سلطنتی، شروع با چای بعد از ظهر در هتل پلازا با مایک Meier، بنیانگذار مدرک معتبر Beaumont در نیویورک که زیست آن شامل آموزش در لندن تحت یک عضو سابق خانواده سلطنتی اعلیحضرت ملکه او است. او با اعضای خانواده سلطنتی بریتانیا کار کرده است و در موسسه معتبر Villa Pierrefeu، یک مدرسه اتمام در نزدیکی Montreux، سوئیس حضور داشت. اوه، و او یک بار در یک مهمانی با پرنس هری رقصید.

وقتی که من با مایر دیدار می کنم یک بعدازظهر اخیرا، من به سرعت پذیرفتم که من با Markle خیلی مشترک ندارم، صرف نظر از این واقعیت که ما هر دو آمریکایی هستیم؛ ما نیز هر دو دارای عشق بی نظیر به تئاتر (عمده خود را در شمال غرب)، و با توجه به جدید فیلم اصلی عمر، هری و مگان: عاشقانه سلطنتی، ما هر دو از بارانی مکرر کثیف لذت ببرید. اما برای لحظه ای، Meier و من از چای انگلیسی مناسب استفاده می کنند، زیرا او درست (خواندن: سلطنتی) راه را برای نگه داشتن یک فنجان (صورتی در!)، اضافه کردن کرم، (هم بزنید 12 تا 6!)، و تعداد دیگری از تکنیک های ناهار خوری بریتانیا در سطح بالا، پیچیده هستند که پروتکل مد سلطنتی را به نظر می رسد نسبتا ساده برای استاد. یا من فکر کردم


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

همه بهترین Coachella به نظر می رسد در مرحله و خارج از مرحله: کارتی B، ریحانا، و بیشتر

سه شنبه 28 فروردين 1397
13:02
colette

سبک Coachella نکته بدست آمده از شهرت جالبی از زمان آغاز اولین جشنواره در سال 1999 بدست آمده است. در نظر گرفتن اشباع فرهنگی تاج گل و جفت شدن به طور غیرمعمولی از جوراب های بلند و برش محصول و نگاه Coachella که برای اولین بار به نمایندگی به اصطلاح "جشنواره دختر سبک" در سراسر جهان در حال حاضر به نظر می رسد تا حدودی ثابت.

با این حال، هنرمندان در این سال، این کلیشه ها را به کلی از بین بردند. فهرست حماسی Beyonce از لباس Balmain سفارشی تنظیم تن برای سبک عملکرد، در حالی که ریحانا تمام جشنواره های مورد انتظار در یک گروه دراماتیک همه ی بژ Y / پروژه از حاشیه. جنیوس عطر نیز برای مارک پاریسی-از طریق بلژیک تحت فشار قرار داد، در یک لباس نقاشی پریلی نقره ای از مجموعه ی بهار 2018 خود اجرا کرد. بر خلاف Y / پروژه کمتری به نظر می رسد، بایگانی سودان برای رنگ آمیزی و پیچیده تر با لباس قرمز آبرنگ عبدالعلی تیب، که دارای موضوع طلایی بافته شده است، رفت. و آخرین، اما کم کم، کارتی B، TLC را با لباس سفید پوشیده بود که روی صحنه گذاشته بود که قراردادش را در شلوار کاپا طلا کوهانی پیدا کرد. نگاهی به نمایش های اسلایدی از بالا به نظر می رسد و شما می توانید پیدا کنید که ممکن است برخی از امید به سبک Coachella بعد از همه وجود دارد.a


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

دوناتلا ورساچه گفتگوهای کارآفرینی، مجموعه جوایز بهار 2018 خانه و سگ او، آدری، در سکس

پنجشنبه 2 فروردين 1397
14:01
colette
پنجم پنجم پنجمین میزبان مکالمه بین Donatella Versace و اوا چن Instagram در شب گذشته در مرکز شهر بود. در اتاق ایستاده تنها جمعیت لورین هیل دختر Selah Marley بود؛ خانه داران واقعی از Dorinda Medley نیویورک؛ و مشتریان VERSACE-clad Saks از کالیفرنیا به اندازه کافی دور هستند. با داشتن یک وزنه بردار بدن از مجموعه به یاد آورنده بهار 2018 ساخته شده برای افتخار برادر دایی، جانی و ساندویچ های پانتئون بالا، Donatella مهربان همه آنها را برانگیخته است. سکس، تریسی مارگلی، مدیر تجاری فروشگاه، اعلام کرده است که سال 1986 از طرفداران وفادار ورساچه بوده است، زمانی که جیانی آن را در اولین استودیوی 54 معرفی کرد. ونسانس، Donatella تایید کرده است، وفادار به عقب بازگشته است. "Saks نیویورک است. از آنجایی که من یک دختر جوان در دانشگاه بودم، اولین سفر من، اولین فروشگاهی بود که به سکس رفتم. " "سکس نمادین است، و همچنین ورساچه است، پس این یک ترکیب عالی است."

ورسایس با ساختن لباس های فلزی مشکی که نائومی کمبل، سیندی کرافورد، کلودیا شیففر، کارلا برونی و هلنا کریستنسن برای پایان دادن به «نمایش مشخصات کامل» نمایش «بهار 18» به عنوان یک پس زمینه پوشیدند، درباره نسل این مجموعه صحبت کردند. "بعد از 20 سال، من فکر می کردم زمان بروز دادن برادر من بود. . . . در دهه 90، آنچه جیانی انجام داد فوق العاده شجاع بود؛ او قوانین را شکست. . . جیانی برای مد او مبارزه کرد. این خطرناک بود، متفاوت بود، اما در مورد توانمندسازی زنان بود. من فکر میکردم که نوعی از زنان قدرتمند تفکر، بسیار امروز است. بنابراین این نشان دادن مناسب بود. او گفت: این ادای احترام به جیانی و احترام به همه زنان در جهان است. Donatella نشان داد که مدل های جوان هیچ نظری درباره سوپراستارها در نمایشگاه نداشتند تا پس از پایان بازی: "تا آخر لحظه هیچ کس نمی دانست. سپس یکی از آنها، نائومی، هلنا، سیندی، کارلا، کلودیا. . . آنها به سمت آنها رفتند تا به موقعیت خود برسند. همه گریه کردند، کف زدن. خیلی خوب بود که احترام آنها را برای این دختران مشهور ببینم. من نمی دانستم که اینستاگرام را شکست می داد، اما این کار درست بود؟

در واقع، ورسا یکی از دلایل استفاده از اینستاگرام است، اما او 2.5 میلیون دنبال کننده را با ترکیب فرمت های فرش قرمز بالا، لحظات پرده ای از پشت صحنه و فریبنده تریر او، آدری، به سرعت در اختیار دارد. ورساچه گفت: "او نمی خواهد به عنوان یک سگ نامگذاری شود، اما او سگ است." خندید. "او همیشه با من است، در اتصالات. . . و او در مورد همه نظر دارد. "
[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 3 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات