همه بهترین Coachella به نظر می رسد در مرحله و خارج از مرحله: کارتی B، ریحانا، و بیشتر

سه شنبه 28 فروردين 1397
13:02
colette

سبک Coachella نکته بدست آمده از شهرت جالبی از زمان آغاز اولین جشنواره در سال 1999 بدست آمده است. در نظر گرفتن اشباع فرهنگی تاج گل و جفت شدن به طور غیرمعمولی از جوراب های بلند و برش محصول و نگاه Coachella که برای اولین بار به نمایندگی به اصطلاح "جشنواره دختر سبک" در سراسر جهان در حال حاضر به نظر می رسد تا حدودی ثابت.

با این حال، هنرمندان در این سال، این کلیشه ها را به کلی از بین بردند. فهرست حماسی Beyonce از لباس Balmain سفارشی تنظیم تن برای سبک عملکرد، در حالی که ریحانا تمام جشنواره های مورد انتظار در یک گروه دراماتیک همه ی بژ Y / پروژه از حاشیه. جنیوس عطر نیز برای مارک پاریسی-از طریق بلژیک تحت فشار قرار داد، در یک لباس نقاشی پریلی نقره ای از مجموعه ی بهار 2018 خود اجرا کرد. بر خلاف Y / پروژه کمتری به نظر می رسد، بایگانی سودان برای رنگ آمیزی و پیچیده تر با لباس قرمز آبرنگ عبدالعلی تیب، که دارای موضوع طلایی بافته شده است، رفت. و آخرین، اما کم کم، کارتی B، TLC را با لباس سفید پوشیده بود که روی صحنه گذاشته بود که قراردادش را در شلوار کاپا طلا کوهانی پیدا کرد. نگاهی به نمایش های اسلایدی از بالا به نظر می رسد و شما می توانید پیدا کنید که ممکن است برخی از امید به سبک Coachella بعد از همه وجود دارد.a


[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]

دوناتلا ورساچه گفتگوهای کارآفرینی، مجموعه جوایز بهار 2018 خانه و سگ او، آدری، در سکس

پنجشنبه 2 فروردين 1397
14:01
colette
پنجم پنجم پنجمین میزبان مکالمه بین Donatella Versace و اوا چن Instagram در شب گذشته در مرکز شهر بود. در اتاق ایستاده تنها جمعیت لورین هیل دختر Selah Marley بود؛ خانه داران واقعی از Dorinda Medley نیویورک؛ و مشتریان VERSACE-clad Saks از کالیفرنیا به اندازه کافی دور هستند. با داشتن یک وزنه بردار بدن از مجموعه به یاد آورنده بهار 2018 ساخته شده برای افتخار برادر دایی، جانی و ساندویچ های پانتئون بالا، Donatella مهربان همه آنها را برانگیخته است. سکس، تریسی مارگلی، مدیر تجاری فروشگاه، اعلام کرده است که سال 1986 از طرفداران وفادار ورساچه بوده است، زمانی که جیانی آن را در اولین استودیوی 54 معرفی کرد. ونسانس، Donatella تایید کرده است، وفادار به عقب بازگشته است. "Saks نیویورک است. از آنجایی که من یک دختر جوان در دانشگاه بودم، اولین سفر من، اولین فروشگاهی بود که به سکس رفتم. " "سکس نمادین است، و همچنین ورساچه است، پس این یک ترکیب عالی است."

ورسایس با ساختن لباس های فلزی مشکی که نائومی کمبل، سیندی کرافورد، کلودیا شیففر، کارلا برونی و هلنا کریستنسن برای پایان دادن به «نمایش مشخصات کامل» نمایش «بهار 18» به عنوان یک پس زمینه پوشیدند، درباره نسل این مجموعه صحبت کردند. "بعد از 20 سال، من فکر می کردم زمان بروز دادن برادر من بود. . . . در دهه 90، آنچه جیانی انجام داد فوق العاده شجاع بود؛ او قوانین را شکست. . . جیانی برای مد او مبارزه کرد. این خطرناک بود، متفاوت بود، اما در مورد توانمندسازی زنان بود. من فکر میکردم که نوعی از زنان قدرتمند تفکر، بسیار امروز است. بنابراین این نشان دادن مناسب بود. او گفت: این ادای احترام به جیانی و احترام به همه زنان در جهان است. Donatella نشان داد که مدل های جوان هیچ نظری درباره سوپراستارها در نمایشگاه نداشتند تا پس از پایان بازی: "تا آخر لحظه هیچ کس نمی دانست. سپس یکی از آنها، نائومی، هلنا، سیندی، کارلا، کلودیا. . . آنها به سمت آنها رفتند تا به موقعیت خود برسند. همه گریه کردند، کف زدن. خیلی خوب بود که احترام آنها را برای این دختران مشهور ببینم. من نمی دانستم که اینستاگرام را شکست می داد، اما این کار درست بود؟

در واقع، ورسا یکی از دلایل استفاده از اینستاگرام است، اما او 2.5 میلیون دنبال کننده را با ترکیب فرمت های فرش قرمز بالا، لحظات پرده ای از پشت صحنه و فریبنده تریر او، آدری، به سرعت در اختیار دارد. ورساچه گفت: "او نمی خواهد به عنوان یک سگ نامگذاری شود، اما او سگ است." خندید. "او همیشه با من است، در اتصالات. . . و او در مورد همه نظر دارد. "
[ بازدید : 0 ] [ امتیاز : 0 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line
× بستن تبلیغات