انتخاب رنگ لباس عروسی خود را

جمعه 27 اسفند 1395
9:59
colette
لباس سفید عروسی تنها انتخاب نیست که آن را به bridalwear مدرن می آید! بیشتر و بیشتر عروس انتخاب لباس عروسی رنگی و طرح دار برای نشان دادن فردیت و رنگ تم عروسی خود را. انتخاب یک لباس شب عروسی رنگی را می یک بعد اضافی به نگاه عروسی خود را اضافه کنید، و هر یک از رنگ های مختلف دارای معانی و دلالت های مختلف است که شما ممکن است بخواهید به حساب در هنگام تصمیم گیری خود را.

آبیSimple Wedding Dresses For Elegant Brides ❤ See more: http://www.weddingforward.com/simple-wedding-dresses/ #weddings:

نور آبی رنگ آرام بخش و بی سر و صدا است، منعکس کننده رنگ اقیانوس و آسمان، در حالی که بلوز عمیق و تاریک مجلل هستند و به ظاهر از کیفیت و ثروت است. الکتریک بلوز و روشن پویا هستند و ایجاد یک بیانیه واقعی، اما برحذر باشید از بلوز استفاده بیش از حد آنها نیز می توانید یک فضای سرد ایجاد کنید.

رنگ زرد

زرد به ذهن می آورد روشنایی تابستان، گل و آفتاب، و نشاط بخشی و پر از خوش بینی جوان است. برای یک نگاه بالغ، استفاده از زرد طلایی برای ایجاد یک فضای پر زرق و برق برای عروسی خود را. زرد، رنگ تحریک کننده و خلاق است و برای پر انرژی، عروسی تابستان در فضای باز است. آخرین جفت روند عروسی زرد با رنگ خاکستری برای زیبا، لباس عروسی نگرفته.

سبز

رنگ سبز، رنگ بهار و آغاز نو و همچنین جهان طبیعی و اخیرا هر چیزی، سازگار با محیط زیست، مضمون است. بزرگ برای یک عروسی در فضای باز، سبز یک تن آرام، صلح آمیز و طراوت است. سبز رنگ محبوب برای لباس ساقدوش عروس است، TOO.

نارنجی

نارنجی، رنگ قوی پاییزی، که می تواند با حروف درشت یا خاکی، بسته به تن است. رنگ گرم شدن کره زمین، نارنجی محبوب تر شده است در سایه خاموش آن، برای مثال هلو و یا قرمز مایل به قهوهای، که هر دو اضافه کردن علاقه ظریف به یک لباس عروسی. پرتقال روشن سرگرم کننده و پر زرق و برق هستند و مطمئن شوید که به منظور بالا بردن یک لبخند در روز عروسی شما می باشد!

رنگ بنفش

بنفش دارای سابقه ریگال، و یک حس لوکس و ظرافت به لباس عروسی می دهد. استفاده از سایه های تیره به مقدار کم، با این حال، برای جلوگیری از قریب به اتفاق با چنین لحن قوی. تن سبک تر از بنفش نشاط بخشی هستند، و اغلب توسط افراد خلاق انتخاب شده است.

قرمز

قرمز به طور سنتی رنگ عشق، و آن را یک گرم شدن کره زمین، اثر عاشقانه. استفاده از رنگ قرمز برای لباس عروسی خود را به شما در مرکز توجه قرار را، یا به عنوان یک رنگ بلوک و یا به عنوان لهجه در یک لباس سفید پوستان استفاده می شود. قرمز تیره یک انتخاب ایده آل برای یک عروسی زمستان صمیمی.

قهوهای

قهوه ای و beiges محبوب تر هستند به عنوان رنگ لباس عروسی، به خصوص در هنگام انتخاب یک لباس عروسی پرنعمت. قهوه ای رنگ خاکی، سنتی و ارگانیک است، دادن احساس سالم و و ثبات. لباس عروسی گفتگوی اغلب در ظریف، تن ظریف قهوه ای، بژ و هلو لوازم جانبی زیبا و با این رنگ با استفاده از توری، مروارید و مهره های چوبی ساخته شده، و شما می توانید.

سیاه

آیا می شود ترس از لباس عروسی سیاه و سفید! سیاه رنگ پیچیده و کلاسیک برای یک لباس است، به خصوص اگر شما با داشتن یک تمیز برش، عروسی معاصر، و یا یک امر کراوات سیاه و سفید. سیاه و سفید، رنگ معتبر قوی است، و البته جفت خوبی با سفید برای یک پیچ در سنتی است.


[ بازدید : 50 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]

می توانید راه رفتن به راحتی در پاشنه بالا

چهارشنبه 8 دی 1395
10:31
colette
اگر شما واقعا می خواهید به نگاه شیک و مرکز جاذبه در یک رویداد، هیچ چیز نمی تواند بیش از یک جفت از کفش پاشنه بلند ضرب و شتم. اگر شما قد کوتاه هستند، شما در کفش پاشنه بلند بلندتر نگاه خواهد کرد. علاوه بر این، شما باریک با پاهای دیگر ظاهر خواهد شد اگر شما پوشیدن یک جفت از stilettos با لباس های مورد علاقه خود را. با این حال، به رغم این به نظر می رسد زرق و برق دار پاشنه بلند، اغلب زنان شکایت از پا دردناک و ناراحتی در هنگام پوشیدن آنها را برای یک مدت طولانی و یا به طور منظم. مطالعات نشان می دهد پا دردناک هستند در نتیجه از استیلتوز، کفش نوک اشاره کرد، و پاشنه باریک. در حالی که متخصصان امراض پا در دور بالا پاشنه استرس، مد زنان آگاه امروز پیدا کردن آن سخت به نگه داشتن کنار تیز کفش تابستانی. به همین دلیل است. شما نیاز به قبل از برنامه ریزی برای ایجاد پاشنه بلند خود را به کار برای شما.

Sexy!:
بیایید ببینید که چگونه شما می توانید ما را بالا پاشنه راحت

برو برای اندازه مناسب

هنگامی که شما در حال خرید کفش آن است که مهم ترین، که آن را متناسب به درستی از لحظه ای که شما آنها را خرید. بله، شما باید کفش در اندازه های مختلف لباس در نهایت به انتخاب کنید تا به اندازه مناسب برای تناسب کامل است. محصولات و خدمات Podiatrists مطمئن شوید پای ما می تواند بزرگتر رشد به عنوان ما مسن تر. علاوه بر این، زنان باردار تمایل دارند که یا گسترده تر پا. به همین دلیل است، آن است که مهم است که به اندازه مناسب برای مناسب و راحت.

ترجیح می دهم انگشتان پا دور

کفش گرد پنجه جلوگیری از درد مفاصل، انگشتان پا و حتی bunions به اجازه می دهد نه پای خود را به زحمت انگشت شست پا خود را در خرد. انگشتان پا گرد حفظ انگشتان پای خود را صاف و گسترش به طور طبیعی.

آیا خرید بیش از حد بالا

محصولات و خدمات Podiatrists زنان هشدار می دهند قبل از خرید کفش پاشنه بیش از حد با اشاره به جلوگیری از درد و ناراحتی است. شما باید سه یا چهار اینچی پاشنه اجتناب از آنها را بر روی توپ و استخوان در جلوی پای خود را تحت فشار قرار دادن بیش از حد.

خیاط عرض خود را

برخی اوقات برای ما مشکل گرفتن کفش کاملا اتصالات. دلیل آن این است بسیاری از تولید کنندگان کفش طراحی کفش متوسط عرض استاندارد. اگر شما فوت عرض، شما قطعا احساس ناراحت کننده در این کفش متوسط عرض. بنابراین کفاش باید یک استراتژی آماده به کشش کفش به گسترش جعبه پا، مناسب برای است.

کوسن تا

شما متوجه خواهید شد بسیاری از کفش مد در بازار کمتر از زیر سازی مناسب و در نتیجه درد پا پس از استفاده طولانی مدت. اگر لنت مناسب درست در زیر توپ از پای شما قرار داده شده نیست، شما درد پس از پوشیدن تکرار احساس خواهد شد از توپ پای شما را مجبور به تحمل فشار بیش از حد و بدون زیر سازی کافی است.


[ بازدید : 50 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]

لباس شب اضافه کردن تعداد زیادی از علاقه به ظاهر

چهارشنبه 8 دی 1395
10:30
colette
احزاب شب از انواع مختلف هستند و انواع مشابه های مختلف از لباس برای آنها تعیین شده است. لباس عصر متنوع در اعداد، سبک، رنگ، طول و طرح می باشد. پوشیدن لباس که مناسب نوع بدن بدون شک جوهر ضروری اما واقعی از لباس بیرون می آید تنها زمانی که آن با توجه به نوع مناسبت استفاده می شود. لباس مکمل با مناسبت باید به دنبال بهترین ها است.tony ward fall 2016 rtw 3 quarter sleeves illusion bateau neck a line evening dress grey gray embellished:

ویژگی برجسته ترین لباس شب، این است که باید تشریفات از مناسبت شما در حال رفتن به شرکت در کت و شلوار. پارتی شب می تواند رسمی، نیمه رسمی یا گاه به گاه، در نتیجه لباس لباس درآمده است.

سبک های مختلف از لباس لباسی این موارد وجود دارد. اما یک ملکه از لباس است که خور همه موارد وجود دارد و آن چیزی نیست جز بی انتها و کلاسیک لباس سیاه کوچولو است. لباس سیاه کوچک انتخاب بسیار ارجح برای احزاب شب از زمان است و سزاوار است. این می افزاید: محیط به شب، در نتیجه برای کمد لباس همه باید داشته باشند.

اما سبک های دیگر است که باید با توجه به مناسبت فرسوده وجود دارد. این مقاله می گوید در مورد انواع مختلف از لباس شب و تناسب آنها با مناسبت.

برای یک شب حزب بهترین سبک لباس در فضای باز به انتخاب کردن برای نور لباس طول زانو است. آنها انتقال آزادی کامل به بدن را به حرکت در هر جهت و راحت است. آنها می توانند خط گردن طناب چوبه دار، بی تسمه، و یک شانه یا خاموش لباس خط گردن شانه. با راحتی، آنها نیز به شما نگاه زرق و برق دار.

اگر آن را یک حزب پارگی کیسه آب مهمانی شب یا شام است، و سپس نگاه خود را باید ظریف و تصفیه شده باشد، در نتیجه انتخاب لباس نیز باید در توافق با آن انجام شود. یک لباس شب بلند پیچیده مناسب برای پوشیدن خواهد بود. سبک عاقلانه شما می توانید برای هر مانند بی تسمه لباس بلند، نامزدی لباس بلند، کرست لباس شب، یک شانه لباس شب طولانی و غیره است. این سبک کاملا تکمیل تشریفات به مناسبت.

در کوتاه حزب کوکتل شب کلمه کلیدی است. لباس مجلسی زنانه هستند یک گروه مجزا است که به ویژه برای احزاب کوکتل بود. آنها کوتاه در طول و در سبک های مختلف آمده است. اگرچه لباس سیاه کوچک انتخاب بیشتر ترجیح برای احزاب کوکتل اما امروز بسیاری از دیگر لباس کوتاه است که به نوبه خود بزرگ صورت گرفته است.

با این حال اگر مهمانی شب غیررسمی مانند دوستان است با هم، جشن تولد و غیره پس از آن وجود دارد و شما به راحتی به لباس هر لباس. در احزاب رسمی بدون نیاز خاص به نظر می رسد درجه یک و ظریف وجود دارد. هیچ قانون سخت و سریع وجود دارد. شما می توانید چیزی است که در روند و یا مد را انتخاب نمایید. لباس رسمی نیز می تواند به عنوان لباس های گاه به گاه تفسیر شود.

بنابراین شما خواهید دید گردان از گزینه ها برای احزاب شب مطابق با نوع حزب وجود دارد. به یاد داشته باشید لباس عصر همه چیز در مورد به دنبال شیک و برازنده است. شما می توانید از میان آنها انتخاب کنید که مناسب شما به خوبی با توجه به شکل و مناسبت خود را. برای راهنمایی بیشتر شما می توانید مراجعه آنچه مشهور می پوشند. این بهترین ایده برای رفتن مرسوم، مد روز برای پارتی شب است. به دنبال شیک و مد روز باید مطلق برای مهمانی شب است، به عنوان آن می افزاید: بسیاری از علاقه به ظاهر خود را.


[ بازدید : 69 ] [ امتیاز : 4 ] [ امتیاز شما : ]
Galajurken | Abiti da sera | Billiga Balklänningar | Festkjoler | Långa Festklänningar | Abiti da cerimonia on line | Ballkjoler | Wedding Dresses UK
× بستن تبلیغات